Laustestimine jaanuaris 2022

Kuna koroona viiruse levik on endiselt laialdane ning lisandunud on uus viirustüvi, toimub  jaanuarikuus kogu koolipere kiirtestimine. Vaheajal on paljud käinud välisreisil ja omavahelisi kontakte on ka rohkem, mistõttu on oluline testimisega teada saada, milline on kontaktõppe alustamisel viiruse leviku seis. Kogu koolipere testimine aitab kiirelt avastada võimalikud nakatunud ning tänu testimisele saavad terved õpilased kontaktõppes jätkata.

Õpetajad testivad koos õpilastega klassis esmaspäeval hommikuti kl 9.40. Töötajad saavad testida ennast esmaspäeva hommikuti kell 8.00-10.00 ruumis 233. Teistel aegadel saab vajadusel testida kooli esmaabiandja Anneli Hirmo juures, ruumis 243.

Laustestimine (st testivad ka vaktsineeritud ja läbipõdenud) toimub terve jaanuarikuu jooksul. Kui olukord on stabiilsem, jätkame testimist senise praktika alusel ehk testivad vaktsineerimata ja läbipõdenud, kel on sellest möödunud rohkem kui kuus kuud.

Õppehoonetes ja õpilaskodude üldkasutatavates ruumides kanname ikka maski!

Teade avaldatud 7.01.2022