Kurus täitunud! RKT Talviste kasvuhoonekultuuride tootmine ja turustamine 9.okt.2012 (tasuta)

NB! Kursus täitunud. Registreerumine lõpetatud.

Õppeasutus:Räpina Aianduskool
TÄISKASVANUTE ESF VAHENDITEST RAHASTATAVA TÖÖALASE KOOLITUSE ÕPPEKAVA LÜHIANDMED
 Õppekava nimetus:Talviste kasvuhoonekultuuride tootmine ja turustamine
kui õppekeel vene keel, siis võimalusel kursuse nimetus ka vene keeles ……
Õppekava kinnitatud: 15.04.1011 nr. 1-2/81

Õppekavarühm: Aiandus
Õppekeel: eesti keel

Koht: Räpina Aianduskool, Pargi 32, Räpina

Aeg: 9.okt. 2012 kell 9.00

Koolituspäevad: Koolitused toimuvad teisipäeviti: 9.okt (9.00-13.55); 16.okt (9.00-15.55); 23.okt. (9.00-15.55); 30.okt. (9.00-15.55); 6.nov; 13.nov; 20.nov ( kõik 9.00-15.00)

Õppejõud: Katrin Uurman, Tõnis Soopere, Tairi Albert, Anu Käär, Andi Normet

Hind: tasuta

Koolituse kogu maht ak. tundides (45 min.):

60

(Sellest 52 kontakttundi ja 8 iseseisva töö tundi)

s.h. – auditoorse töö (õpe loengu, seminari, õppetunni või koolis

määratud muus vormis) maht tundides

32

– praktilise töö (õpitud teadmiste ja oskuste rakendamine

õppekeskkonnas) maht tundides

20

– iseseisva töö maht tundides

8

Õppekava koostamise alus (kutsestandard ja kutse- või eriala riiklik või kooli õppekava või selle osa )

Aedniku kutsestandard, aianduse erialade riiklik õppekava (erioskused ja teadmised)

Kursuse läbiviimiseks vajalike sertifikaatide/litsentside olemasolu: x

Eesmärk (milliseid teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi omandatakse, õpitulemused)

Talviste kasvuhoonekultuuride sortimendi tundmine. Kaasaegsete kasvatustehnoloogiate valdamine.
Toodangu turustamisvõimaluste tundmine.
Kursuse läbinu teab ja tunneb:
  • peamisi potikultuure ja ajatatavaid sibullilli ning nende kasvatamistehnoloogiaid

• talviste kasvuhoonekultuuride turustamisvõimalusi

oskab:
  • kasvatada erinevaid potikultuure, kasutates tänapäevaseid tootmistehnoloogiaid
  • ajatada sibullilli, kasutades tänapäevaseid tootmistehnoloogiaid
Sihtrühm ja selle kirjeldus
Koolituse sihtgrupiks on: taimede kasvatamisega tegelevad väikeettevõtjad, aednikud-aiandustöötajad
Optimaalne grupi suurus on 12 inimest
Koolitus on kavasse võetud kursuslate tagasisidelehtede, vastava info küsijate ja alustavate väikeettevõtjate soovil.
Õppegrupp komplekteeritakse eelregistreerimise alusel
Nõuded õpingute alustamiseks(millised eelnevad teadmised ja oskused on vajalikud, haridustase, koolitus või kogemus)
Sihtgruppi kuulumine
Algteadmised aiandusest