Eesti puuvilja-marjaveini valmistamine

Maht: 16 ak tundi
Hind: 150€

Juhendaja Toivo Niiberg

Sihtrühm: Puuvilja- ja marjakasvatajad, aednikud, väikeettevõtjad, huvilised.

Koolituse õpiväljundid
Koolituse läbinu:

• Oskab järjestada veiniks sobivamad puuviljad-marjad.
  • Omandab puuvilja-marjaveinide klassifikatsiooni üldalused.
  • Omandab veinivirde valmistamisega seotud arvutuste põhimõtted.
  • Saab ülevaate üldisest veinivalmistamise tehnoloogiast.
  • Saab põgusa ülevaate eritehnoloogiatest, ravimveini, siidri ja vahuveini valmistamisest.

Lisateave: Kursus on teoreetiline.
Koolitustasus ei sisaldu majutus ega toitlustus. Majutuse võimalus lisatasu eest kooli õpilaskodus, Nooruse 1, Räpina, kui on vabu kohti. Majutuskoha broneerib soovija ise tel.; 5333 3554, tööpäevadel: E-N kell 9.00 – 19.00 ja R kell 8.00 – 17.00. Broneerimisel öelda kursuse nimetus, millel osalete.

Koolitusjuht: Elina Oeselg, elina.oeselg@aianduskool.ee

Kursusel osaleja isikuandmete kogumise aluseks on haridus- ja teadusministri määrused 18.09.2013.nr.33 ja 19.06.2015 nr.27. Kursusel osalemise avalduse esitamisega (nii veebivormi kui ka suuliselt kohapeal, telefoni ja e-posti teel) kinnitate, et lubate enda andmeid, mis on käesoleva kursuse käigus kogutud, edastada Haridusministeeriumile statistika tegemiseks ja kasutada tagasisideküsitluste läbiviimiseks.

NB! Alloleva registreerimisvormi täitmise ja edastamisega kinnitate, et olete tutvunud kursuse õppekava ja  täienduskoolituse õppekorraldusega.

Kursusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, sest kohtade arv on piiratud. Registreerimine kursusele lõpetatakse 3 tööpäeva enne koolituse algust või õppegrupi täitumisel. Grupi mittetäitumisel on Räpina Aianduskoolil õigus kursuse algust edasi lükata.
Registreerumisvormi edastamine ei garanteeri kohta õppegrupis. Kursusehuviliste nimekirja lisamise alus on korrektselt täidetud registreerimisvorm. Koolitusjuht võtab teiega enne kursuse algust e-posti teel ühendust. Andmed arve koostamiseks edastatakse raamatupidamisse peale seda, kui miinimumhulk huvilisi on registreerunud ja kursuse toimumine on kindel.

Registreerumine lõppenud