Kasvuhoonekultuuride kasvatamise tehnoloogiad ja turustamise alused

NB! Koolitusgrupi mittetäitumise tõttu koolitust ei avata.

Kursus: Kasvuhoonekultuuride kasvatamise tehnoloogiad ja turustamise alused

Kursuse maht: 80 tundi

Toimumise aeg: 01.nov. 2013 – 13.dets. 2013 kell 9.00 – 17.35

Planeeritud õppepäevad: R 01.- L 02.nov.; K 13.-R 15.nov.; T 26.-K 27.nov.; N 05.- L07.dets.

Hind: 330€ (võimalik maksta kahes jaos) Võimalikk osaleda ka Töötukassa koolituskaardi alusel.

Kursuse põhiteemad: Katmikrajatised ning kaasaegne kasvuhoone ja selle süsteemid. Kasvuhoone mikrokliima. Katmikala köögiviljade ja maitsetaimede kasvatamistehnoloogiad. Köögiviljade ja maitsetaimede ajatamise tehnoloogiad. Ilutaimede kasvatamistehnoloogiad (s.h. potikultuurid). Sibullillede ajatamise tehnoloogiad. Kasvuhoonekultuuride tootmise planeerimise põhimõtted. Turundamise põhimõtted. Kursuse teemade käsitlus hõlmab nii teoreetilist kui praktilist õppetegevust (s.h praktilist õpet koos õppekäiguga 50%). Kursuse raames toimub õppekäik Sagrosse ja Nurmikosse.  Õppetegevuse edukaks läbiviimiseks vajalik vastav riietus kasvuhoones tegutsemiseks.

Registreerimiseks täitke allpool vorm või helistage telefonil 7961 549; 53 461 209