Inglise keel algajale

Koht: Räpina Aianduskool, Aianduse 6, Räpina
Aeg: 03.10. – 12.12. 2019 Koolitus toimub NELJAPÄEVITI kell 17.00 – 19.15
Maht: 40 tundi (30 kontakttundi ja 10 tundi iseseisvat tööd)
Hind: 100€

Koolitaja: Maret Hunt – Räpina Aianduskooli inglise keele õpetaja.

Sihtrühm: Ootame koolitusele inimesi, kes soovivad õppida inglise keelt, et suurendada oma isiklikke ja tööalaseid väljavaateid. Kursusel osalejalt ootame valmidust osaleda õppetöös.

Õpiväljundid:
Kursuse läbinu kasutab vajadusel igapäevastel teemadel suheldes inglise keelt.

Kursusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine. Grupi mittetäitumisel on Räpina Aianduskoolil õigus kursuse algust edasi lükata.

Kursusel osaleja isikuandmete kogumise aluseks on haridus- ja teadusministri määrused 18.09.2013.nr.33 ja 19.06.2015 nr.27. Kursusel osalemise avalduse esitamisega (nii veebivormi kui telefoni ja e-posti teel) kinnitate, et lubate enda andmeid, mis on käesoleva kursuse käigus kogutud, edastada Haridusministeeriumile statistika tegemiseks ja kasutada tagasisideküsitluste läbiviimiseks.

NB! Alloleva registreerimisvormi täitmise ja edastamisega kinnitate, et olete tutvunud kursuse õppekava ja täienduskoolituse õppekorraldusega https://www.aianduskool.ee/taienduskoolitus/taiend-oppekorraldus/

osaleja ees- ja perekonnanimi *
Osaleja telefon *
Elukoha aadress *