Ilupuude ja põõsaste kahjustajad

Hind: 85€
Õppejõud: Andres Vaasa

Sihtgrupp:

Haljastus- või aiandusteenust pakkuvad väikeettevõtjad, puukoolide aednikud, kes soovivad oma teadmisi puittaimede kahjustajatest täiendada.
Haljastuses töötavad  aednikud, kes soovivad oma teadmisi puittaimede kahjustajatest täiendada.
Huvilised, kes soovivad alustada tööd aednikuna, kuid teadmised puittaimede kahjustajate kohta on vähesed.

Õpiväljundid:

Kursuse läbinu:
1. Suudab määrata puittaime kahjustaja ning hinnata tema kahjustavat ohtlikkust.
2. Valib kahjustaja tõrjeks sobiva tõrjemeetodi, eelistades loodust säästvaid integreeritud taimekaitse tõrjemeetodeid.
3. Hindab kahjustuse ulatust ning valib sobiva meetodi kahjustuse raviks.

Õppesisu: Kontaktõpe koosneb auditoorsest  ja praktilisest tegevusest

A: Teoreetiline õpe (6h)
1) okaspuude kahjustajate ning kahjustuspildi kirjeldamine ning tõrjemeetodid,
2) lehtpuude kahjustajate ning kahjustuspildi kirjeldamine ning tõrjemeetodid.

B: Praktiline õpe (2h)
1) Ennetavate tõrjemeetodite analüüsimine pargi tingimustes.

Õpingute lõpetamise  eelduseks on 100% osalemine õppetegevuses, aktiivne kaasalöömine aruteludes ja praktiliste tööde sooritamine. Kursuse lõpetajale väljastatakse täienduskoolituse tunnistus.

Majutusteave: Majutuse võimalus lisatasu eest kooli õpilaskodus, Nooruse 1, Räpina, kui on kohti. Majutuskoha broneerib soovija ise tel.; 5333 3554, tööpäevadel: E-N kell 9.00 – 19.00 ja R kell 9.00 – 17.00. Broneerimisel öelda kursuse nimetus, millel osalete.

Koolitusjuht: Eda Gross, tel. 5346 1209; 7961 549; eda.gross@aianduskool.ee

Kursusel osaleja isikuandmete kogumise aluseks on haridus- ja teadusministri määrused 18.09.2013.nr.33 ja 19.06.2015 nr.27. Kursusel osalemise avalduse esitamisega (nii veebivormi kui ka suuliselt kohapeal, telefoni ja e-posti teel) kinnitate, et lubate enda andmeid, mis on käesoleva kursuse käigus kogutud, edastada Haridusministeeriumile statistika tegemiseks ja kasutada tagasisideküsitluste läbiviimiseks.

NB! Alloleva registreerimisvormi täitmise ja edastamisega kinnitate, et olete tutvunud kursuse   ÕPPEKAVA  ja täienduskoolituse õppekorraldusega, sh olete teadlik, et vastavalt õppekorralduse punktidele 7.5 ja 7.6 säilib kursusele kohale ilmumata jätmise ja katkestamise korral täiemahuline koolitusarve tasumise kohustus.

Kursusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, sest kohtade arv on piiratud. Registreerimine kursusele lõpetatakse 5 tööpäeva enne koolituse algust või õppegrupi täitumisel. Lisainfo koolitusjuhilt. Grupi mittetäitumisel on Räpina Aianduskoolil õigus kursuse algust edasi lükata või koolitus ära jätta. Registreerumisvormi edastamine ei garanteeri kohta õppegrupis. Kursusehuviliste nimekirja lisamise alus on korrektselt täidetud registreerimisvorm. Õppegruppi arvamine toimub avalduste laekumise järjekorras. Arved väljastatakse alles peale õppegrupi avamise otsust. Koolitusjuht võtab teiega enne kursuse algust kindlasti ühendust!

Lisainfo:

Õppegrupi täitumisel lisatakse kõik järgnevad avaldused ootejärjekorda. Huvilisel võimalus kursusele pääseda vaid juhul, kui keegi õppegrupis loovutab oma õppekoha. Vaba õppekoht täidetakse avalduste laekumise järjekorras, huvilisega võetakse esimesel võimalusel ühendust.

Õppegrupis vabu kohti veel: 15

Ees- ja perekonnanimi *
Aadress *
Tööga hõivatus