Heegeldamise kasutamine kodutekstiili esemete valmistamiseks

Koht: Räpina Aianduskool, Aianduse 6, Räpina
Aeg: 19.09. – 04.10.2020

Õppepäevad toimuvad: L-P, 19.-20.septembril ja L-P, 3.-4. oktoobril
Maht: 60 ak tundi (40 kontakttundi)
Hind: 160€
Koolitaja: Ulve Kangro

Sihtrühm: Erialase tasemehariduseta täiskasvanud, keskhariduseta täiskasvanud  ja aegunud oskustega elanikud vanuses 50, oskuskäsitöö valdkonnas tegutsevad inimesed , kes vajavad toodangu mitmekesistamiseks ja atraktiivsemaks muutmiseks ning müügiks  ettevalmistamiseks täiendavaid oskusi.
Koolituse alustamise nõudeks on heegeldamise oskus vähemalt algtasemel. Koolitusel ei saa osaleda inimesed, kes õpivad kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis ega ülikoolis tasemeõppes riigieelarvelisel kohal.

Koolituse läbinu:
 Valdab erinevaid heegeldamise võtteid, tehnikaid;
 oskab ühendada erinevaid pindasid ja motiive;
 oskab kavandada heegeldatud kodutekstiile üksikesemetena või seeria toodetena;
 oskab arvutada toote hinda;
 oskab näha ja kirjeldab müügiriske.

Kursusel osaleja isikuandmete kogumise aluseks on haridus- ja teadusministri määrused 18.09.2013.nr.33 ja 19.06.2015 nr.27. Kursusel osalemise avalduse esitamisega (nii veebivormi kui ka suuliselt kohapeal, telefoni ja e-posti teel) kinnitate, et lubate enda andmeid, mis on käesoleva kursuse käigus kogutud, edastada Haridusministeeriumile statistika tegemiseks ja kasutada tagasisideküsitluste läbiviimiseks.

Alloleva registreerimisvormi täitmise ja edastamisega kinnitate, et olete tutvunud kursuse õppekava ja täienduskoolituse õppekorraldusega https://www.aianduskool.ee/taienduskoolitus/taiend-oppekorraldus

Kursusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, sest kohtade arv on piiratud. Registreerimine kursusele lõpetatakse 3 tööpäeva enne koolituse algust või õppegrupi täitumisel. Lisainfo tel: 796 1549; 5346 1209 või koolitus@aianduskool.ee Grupi mittetäitumisel jätab Räpina Aianduskool endale õiguse kursuse alguse edasi lükkamiseks.

Ees- ja perekonnanimi *
Elukoha aadress *
Tööga hõivatus
Kõrgeim omandatud hariduse tase
Olen tutvunud täienduskoolituse õppekorralduse ja kursuse õppekavaga. *
Lisainfo koolitajale
Arve saaja andmed, kui maksja pole koolitusel osaleja

Registreerumisvormi edastamine ei garanteeri kohta õppegrupis. Õppegrupi moodustamisel eelistab komisjon sihtgruppi kuulujaid.