Film “Minu unistuste koolipäev”

22.11 Olustveres toimunud kutsekoolide sügispäevadel osalemise eeltingimuseks ja  kodutööks oli teha 3-5-minutiline film “Minu unistuste koolipäev”.

RAKis hakkas seda teemat eest vedama ja tagant tõukama 2mp kursuse  õpilane Kristjan Freirik. Valminud filmi üldidee – kasutada erinevaid vaatenurki, erineva staatusega inimeste unistusi –  pärineb Jelizaveta Krasovskajalt (2mg), üldidee aitas konkreetsemaks vormida Ulvi Mustmaa, operaatoritöö ja montaaž on Kristjanilt.

Suur tänu kaasalöömise ja abi eest osatäitjatele: direktor Heino Luiga, õpetajad Andres Vaasa, Reti Randoja-Muts ja  Haimar Sokk, koristaja Merike Piir, õpilased Kaisa Laur (1kg) Jan Remmelg (1mp), Regina Botsarova (1mp) Vivian Lepa (1mg), Kristjan Lõo (4mp), Randar Pazuhanitš (3mg), Jürgen Kivimäe (2mg), Eevi Haav (2mg); Leegi Põder (1mg), Martin Sakk (2mg).

Suur tänu kulissidetagustele toetajatele, õpetajatele Katrin Uurman, Priit Trahv ja Sirje Tooding ning  kursustele 1mp, 1mg, 1kg, 2mg, 3mg ja 4mp!

Filmi link Youtubes: http://www.youtube.com/watch?v=5X0v771I4j0