Eesti puuvilja-marjaveini valmistamise algkursus

Pildi allikas: pixabay.com/jconejo

Koht: Räpina Aianduskool, Aianduse 6, Räpina
Koolituspäevad: L-P 18.06. – 19.06. 2022 Esimene õppepäev algab kell 11.30, teine kell 9.00.
Maht: 16 ak tundi
Hind: 85 €, tasumine ettemaksuarve alusel.
Juhendaja: Toivo Niiberg

Koolituse läbinu:
– oskab järjestada veiniks sobivamad puuviljad-marjad,
– omandab puuvilja-marjaveinide klassifikatsiooni üldalused,
– omandab veinivirde valmistamisega seotud arvutuste põhimõtted,
– saab ülevaate üldisest veinivalmistamise tehnoloogiast,
– saab põgusa ülevaate eritehnoloogiatest, ravimveini, siidri ja vahuveini valmistamisest.

Lisateave:

• Majutuse võimalus lisatasu eest kooli õpilaskodus, Nooruse 1, Räpina, kui on kohti! Majutuskoha broneerib soovija ise tel. 5333 3554, tööpäevadel: E-N kell 9.00 – 19.00 ja R kell 8.00 – 17.00. Broneerimisel öelge kursuse nimetus, millel osalete. Muud ametlikud majutusvõimalused on valikuna Räpina valla kodulehel.
  • Nädalavahetusel on kooli söökla suletud. Einestada saab Räpina linna avalikes toitlustusasutustes (ca 1 km) või võttes eine kaasa.

Kursusel osaleja isikuandmete kogumise aluseks on haridus- ja teadusministri määrused 18.09.2013.nr.33 ja 19.06.2015 nr.27. Kursusel osalemise avalduse esitamisega (nii veebivormi kui ka suuliselt kohapeal, telefoni ja e-posti teel) kinnitate, et lubate enda andmeid, mis on käesoleva kursuse käigus kogutud, edastada Haridusministeeriumile statistika tegemiseks ja kasutada tagasisideküsitluste läbiviimiseks.

NB! Alloleva registreerimisvormi täitmise ja edastamisega kinnitate, et olete tutvunud kursuse õppekava ja  täienduskoolituse õppekorraldusega.

Kursusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, sest kohtade arv on piiratud. Registreerimine kursusele lõpetatakse 3 tööpäeva enne koolituse algust või õppegrupi täitumisel. Lisainfo tel: 796 1549; 5346 1209 või koolitus@aianduskool.ee Grupi mittetäitumisel jätab Räpina Aianduskool endale õiguse kursuse alguse edasi lükkamiseks.
Registreerumisvormi edastamine ei garanteeri kohta õppegrupis. Kursusehuviliste nimekirja lisamise alus on korrektselt täidetud registreerimisvorm. Koolitusjuht võtab teiega enne kursuse algust e-posti teel ühendust. Koha õppegrupis tagab ettemaksuarve tasumine.

Andmed koolitusel osaleja kohta:

Ees- ja perekonnanimi *
E-post *
Elukoha aadress *
Põhjendus ja lisainfo

Koolituse eest tasuja andmed kui maksja pole sama isik

Maksja andmed
Olen tutvunud täienduskoolituse õppekorralduse ja kursuse õppekavaga *