Direktor tunnustas tublimaid õpilasi ja töötajaid

18. novembril toimunud direktori pidulikul vastuvõtul tunnustati tublimaid töötajaid ja õpilasi.
Õpilaste tunnustamisel järgitakse aianduskoolis järgmist rusikareeglit: vabariigi aastapäeval tõstetakse esile õppetöö tublimaid, aasta lõpus õppetöövälises tegevuses silmapaistnuid. Tore, et tegusate õppurite rida oli nii pikk!

Aasta töötaja 2013 tiitli nominentideks olid esitatud floristika juhtõpetaja Indrek Kaeli, huvijuht Svetlana Tund, sessioonõppe osakonna juhataja Karin Kask, remondimees Vaper Johanson ning  kooli pearaamatupidaja Elle Häidkind. Aasta töötaja 2013 tiitli pälvis Elle Häidkind. ÕNNITLEME!

Elutöö preemia pälvis õppemajandi kauaaegne töötaja Siina Ilves. ÕNNITLEME, tunneme rõõmu ja uhkust!
Lähemalt saab tunnustatute kohta lugeda kooli lehest.

Ilusaks ja südantsoojendavaks muutsid õhtu nii Jaanus Prüki juhendatud õpilaste laul, õppedirektor Liina Palu südamlik sõnavõtt, direktori lühiülevaade aasta jooksul tehtust  kui kohaletulnute rõõm kõigi tunnustatute üle.