Vabad ametikohad

Otsime oma meeskonda erakordsete võimetega tegijat:  TEHNOLOOGIAHUVILIST AIANDUSE ÕPETAJAT Tööülesanded:  aiandustehnoloogia õppe arendamine ja juurutamine rahvusvahelise koostööprojekti koordineerimine aianduse erialatundide läbiviimne Ootused kandidaadile: soov eest vedada aiandustehnoloogia arengut Eesti aiandushariduse keskuses aiandusvaldkonna haridus ja töökogemus hea IKT-vahendite kasutamise oskus arenemissoov ja õppimisvõime iseseisvus ja algatusvõime eesti ja inglise keele ladus valdamine kõnes ja kirjas Aianduskool.. Loe edasi

Arendusosakond

töötajate e-posti aadressid: eesnimi.perekonnanimi@aianduskool.ee Loe edasi

Õppemajand

  töötajate e-posti aadressid: eesnimi.perekonnanimi@aianduskool.ee Nimi Amet Telefon Urmas Roht Õppemajandi juht  5689 4690 Esta Ruus Aednik   Helve Eesmaa Pargigiid 5555 2919 Ille Rämmer Pargiaednik   Maiken Meensalu Puukooli aednik 5248301 Krista Tepaskind Aednik   Ly Veeremaa Aednik     Loe edasi

Haldusosakond

töötajate e-posti aadressid: eesnimi.perekonnanimi@aianduskool.ee Loe edasi

Õppeosakond

töötajate e-posti aadressid: eesnimi.perekonnanimi@aianduskool.ee Nimi Amet Telefon Karin Kask Õppejuht 5333 2300 Maarja Sõukand Õppesekretär 796 1397 5336 3600 Eve Holsmer Õppekorralduse spetsialist 5887 0933 Katrin Uurman Haridustehnoloog   Kadi Koosapoeg Praktikakorraldaja 5333 4820 Külli Nõmmistu Raamatukoguhoidja 5629 2213 Lidia Sarja Jõe ja Sireli õpilaskodu kasvataja 514 0645       Loe edasi

Kooli nõukogu

Nimi Ametikoht Telefon E-post Kalle Toom Direktor 526 7774 kalle.toom@aianduskool.ee Jano Narvik Haldusdirektor 529 1650 jano.narvik@aianduskool.ee Elle Häidkind Finantsjuht 5626 6056 elle.haidkind@aianduskool.ee Karin Kask Õppeosakonna juhataja, sessioonõppe juht 5333 2300 karin.kask@aianduskool.ee Huko Laanoja Maarja küla õppegrupi õppealajuht 5396 7369 huko.laanoja@aianduskool.ee Urmas Roht Õppemajandi juht 5689 4690 urmas.roht@aianduskool.ee Katrin Kivistik Töötajate valitud esindaja 5288 338 katrin.kivistik@aianduskool.ee.. Loe edasi