Vabad ametikohad:

Loe edasi

Arendusosakond

töötajate e-posti aadressid: eesnimi.perekonnanimi@aianduskool.ee Nimi Amet Telefon Peeter Huuse IT-tugi   Aleksei Raud IT-spetsialist   Janely Trahv Projektijuht 5400 4090 Külli Nõmmistu Raamatukoguhoidja (üritused, huviringid) 5629 2213 Liisi Kont Õpilasomavalitsuse töö koordinaator   Meelike Kruusamäe Infospetsialist 5626 9222 Loe edasi

Õppemajand

töötajate e-posti aadressid: eesnimi.perekonnanimi@aianduskool.ee Nimi Amet Telefon Urmas Roht Õppemajandi juht  5689 4690 Esta Ruus Aednik   Helve Eesmaa Pargigiid 5555 2919 Ille Rämmer Pargiaednik   Maiken Meensalu Aednik 5248301 Krista Tepaskind Aednik Ly Veeremaa Aednik   Loe edasi

Haldusosakond

töötajate e-posti aadressid: eesnimi.perekonnanimi@aianduskool.ee Nimi Amet Telefon Jano Narvik Haldusdirektor 529 1650 Aivo Pedosk Kutseõpetaja, tehnik   Dairi Kokmann  Nooruse õpilaskodu administraator 5333 3554 Lidia Sarja Jõe ja Sireli õpilaskodu administraator 7961427 5140645 Heili Holsting Jõe õpilaskodu korrapidaja   Heidi Randoja Õpilaskodu puhastusteenindaja   Kaie Vijar Jõe õpilaskodu korrapidaja   Kersti Makke Laohoidja, õpilaskodu puhastusteenindaja.. Loe edasi

Õppeosakond

töötajate e-posti aadressid: eesnimi.perekonnanimi@aianduskool.ee Nimi Amet Telefon Karin Kask Sessioonõppe juhataja 796 1157 5333 2300 Kerli Sikaste Õppesekretär 796 1397 5336 3600 Eve Holsmer Õppekorralduse spetsialist 5887 0933 Katrin Uurman Haridustehnoloog   Kadi Koosapoeg Praktikakorraldaja 5333 4820 Külli Nõmmistu Raamatukoguhoidja 5629 2213 Lidia Sarja Jõe ja Sireli õpilaskodu kasvataja 796 1427 514 0645    .. Loe edasi

Kooli nõukogu

Nimi Ametikoht Telefon E-post Kalle Toom Direktor 526 7774 kalle.toom@aianduskool.ee Jano Narvik Haldusdirektor 529 1650 jano.narvik@aianduskool.ee Elle Häidkind Finantsjuht 5626 6056 elle.haidkind@aianduskool.ee Karin Kask Sessioonõppe juht õppeosakonna juhataja ülesannetes 5333 2300 karin.kask@aianduskool.ee Huko Laanoja Maarja küla õppegrupi õppealajuht 5396 7369 huko.laanoja@aianduskool.ee Urmas Roht Õppemajandi juht 5689 4690 urmas.roht@aianduskool.ee Aivar Jaanus Õpilaskonna esindaja   aivar.jaanus@aianduskool.ee Katrin.. Loe edasi