Blogi kui käsitööettevõtja turundustööriist ja müügikanal

Koht: Räpina Aianduskool, Pargi 32, Räpina
Aeg: 16.-23.märts. 2017
Koolituspäevad:N16.märts; N23.märts. 2017 kell 12.00.
Maht: 10h
Hind: 40€
Õpetaja: Inga Talvis

Väikeettevõtja jaoks on blogi suurepärane turundustööriist. See aitab kliendini jõuda ja, mis veel olulisem, klienti hoida, kaubamärgile või tootele nägu kujundada ning lugu luua. Hea blogi kleebib lugeja enda külge ning töötab Sinu ettevõtte nimel ka seal, kus sa seda ise ja isiklikult teha ei saa: sinu kliendi kontoris, kodus, mobiiltelefonis. Aga kuidas sünnib hea blogi?
Kursusel uurime, mis teeb blogi paeluvaks ning milliseid sissekandeid blogisse tehakse, õpime Bloggeri keskkonnas oma blogi looma ja haldama ja SEO tööriistu enda kasuks tööle panema. Kõneleme vidinatest ning postituste tüüpidest, otsime eeskujusid ning loome isikupära. Kõik kõneldu teeme arvutis läbi.

A: Auditoorse töö  (2 tundi)põhiteemad on:

Blogide tüübid, sissekannete regulaarsus, eesmärgid, sissekannete tüübid, blogides sisalduvad vidinad, SEO

B: Praktilise õppetegevuse (8 tundi) kirjeldus:

Blogi loomine ja postituste tegemine Bloggeri keskkonnas

Iseseisev töö 6 t oma blogi loomine ja arendamine õpitu põhjal

Täpsem õppekava: Blogi kui käsitööettevõtja turundustööriist ja müügikanal