Avatud uste päevad 2023

Aianduskooli avatud uste päevad toimuvad 25. ja 27. aprill 2023.
Proovi kätt erialade töötubades ning tutvu kooli õppehoonete ja õpilaskodudega!
Registreerumine on lõppenud.

11.00 Kogunemine aianduskooli fuajees (Aianduse 6, Räpina).
11.10 – 12.00 Ringkäigud õppehoonetes.
12.00 – 12.30 Paus. Osalejatel on võimalus lõunastada aianduskooli sööklas.
12.30 – 13.30 Töötoad (aednikud, maastikuehitus – kasvuhoones; floristid, keskkonnakaitse, tekstiilkäsitöö – koolimajas).
13.30 – 14.00 Ringkäik õpilaskodudes.
Pärast õpilaskodude külastamist on soovi korral võimalus kooli ümbruses maastikumängu mängida. Mängu juhendi saab koolimaja fuajeest.

• Aianduse töötoas saab harjutada seemnete külvamist ja taimede pikeerimist.
  • Floristika töötoas osalejad saavad valmistada väikese kevadise lilleseade.
  • Keskkonnakaitse töötoa sisuks on taimede ja puude tundmine. Lisaks on osalejatel võimalus Actionbound rakenduse abil mängida maastikumängu.
  • Maastikuehituse töötoas on võimalus müüriladumist proovida. Osalejatel vajalik tööks sobiv riietus: kinnised jalanõud, tööpüksid, töökindad.
  • Tekstiilkäsitöö töötoas osaleja saab proovida kõlavöö tegemist ja kangastelgedel kudumist.
    Töötubade kestvus ~60 min.

Gruppidele kooli tutvustavad ekskursioonid eelneval kokkuleppel. Võta ühendust ja leiame sobiva aja!

Kontakt: Lüüli Kiik, infospetsialist
5626 9222, luuli.kiik@aianduskool.ee