Arvuti- ja nutiseadme kasutuse algõpe 2: Graafilised materjalid ja nende disainimine.

EL_Sotsiaalfond_horisontaalne

Koht: Räpina Aianduskool, Aianduse 6, Räpina
Aeg: 28.04. – 22.06. 2022
Maht: 45 ak tundi (40 kontakttundi)
Õpe toimub kontaktkoolitusena, kokku on viis kohtumist/sessi. Igal sessil on 2 päeva, kõik päevad 4 ak tundi. Sessi esimene päev algab kell 13 ja teine päev kella 9.
I õppesessioon 28. ja 29. aprill
II õ.s. 6. ja 7. mai
III õ.s. 26 ja 27. mai
IV õ.s. 15. ja 16. juuni
V õ.s.  21. ja 22. juuni
Koolitaja: MSc Katrin Uurman, Räpina Aianduskooli kutseõpetaja ja haridustehnoloog. Digitaalne arengumapp: https://katrinidigimapp.weebly.com

Sihtrühm: Kõik inimesed, kes tunnevad ennast arvuti ja nutiseadme kasutamisel ebakindlalt ja soovivad oma digipädevusi arendada.

Koolituse alustamise nõuded: Koolitusel osalejal on juurdepääs arvutile ja internetile. Kasuks tuleb personaalse nutiseadme (nutitelefoni) olemasolu.

Õpiväljundid
Koolituse läbinu:

• omab algteadmisi arvuti riist- ja tarkvarast ning failihaldusest;
  • koostab ja vormistab dokumente nii arvuti- kui pilvepõhiseid programme kasutades;
  • oskab nutiseadmega pildistada esteetilisi pilte ning teeb esmase töötluse;
  • loob ja kujundab nii arvutiprogrammide kui pilvesüsteemide abil plakati, kuulutuse, infovoldiku, nimekaarti, pildialbumi, pildikollaaži, slaidiesitluse;
  • koostab lihtsamaid kogumikke tehtud töödest ja neid vajadusel teistega jagada;
  • kasutab arvutit, nutiseadet, internetti, otsib infot turvaliselt;
  • oskab jälgida ja eesmärgipäraselt kasutada autoriõiguse seadust ning Creative Commonsi litsentse, teab mis on avalik omand;
  • oskab kujundada enda digitaalset jalajälge.

Hind: Osalejale tasuta, rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi ja Eesti riigi vahenditest tegevuse „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine” raames haridus- ja teadusministri 20.12.2021 käskkirja nr 1.1-2/21/387 alusel.

Lisateave: Majutuse võimalus lisatasu eest kooli õpilaskodus, Nooruse 1, Räpina, kui on vabu kohti. Majutuskoha broneerib soovija ise tel.; 5333 3554, tööpäevadel: E-N kell 9.00 – 19.00 ja R kell 8.00 – 17.00. Broneerimisel öelda kursuse nimetus, millel osalete.

Kursusel osaleja isikuandmete kogumise aluseks on haridus- ja teadusministri määrused 18.09.2013.nr.33 ja 19.06.2015 nr.27. Kursusel osalemise avalduse esitamisega (nii veebivormi kui ka suuliselt kohapeal, telefoni ja e-posti teel) kinnitate, et lubate enda andmeid, mis on käesoleva kursuse käigus kogutud, edastada Haridusministeeriumile statistika tegemiseks ja kasutada tagasisideküsitluste läbiviimiseks.

NB! Alloleva registreerimisvormi täitmise ja edastamisega kinnitate, et olete tutvunud kursuse õppekava ja täienduskoolituse õppekorraldusega.

Kursusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, sest kohtade arv on piiratud. Registreerimine kursusele lõpetatakse 3 tööpäeva enne koolituse algust või õppegrupi täitumisel. Lisainfo tel: 796 1549; 5346 1209 või koolitus@aianduskool.ee Grupi mittetäitumisel on Räpina Aianduskoolil õigus kursuse algust edasi lükata ja mõjuval põhjusel kursus ka ära jätta.
Registreerumisvormi edastamine ei garanteeri kohta õppegrupis. Kursusehuviliste nimekirja lisamise alus on korrektselt täidetud registreerimisvorm. Õppegrupi moodustamisel eelistab komisjon sihtgruppi kuulujaid.
Registreerumine lõppenud