100 aastat armastust aianduskoolis

Aianduskooli 100. aastapäevaks antakse välja kogumik, mis koondab kokku aianduskoolis õppinud või töötanud inimeste vahel alguse saanud armastuslood.

Kui soovite, et ka teie lugu saaks sellesse kaunisse kogumikku, kirjutage meile, kuidas teie armastuslugu alguse sai. Kes keda esimesena märkas? Kas oli see õunapuude õitsemise ajal või hoopis sügisese saagikoristuse perioodil, äkki võimlas võrkpalli mängides või esimesel koolipeol? Kas oli see armastus esimesest silmapilgust või pidi üks osapool teise tähelepanu võitmiseks erinevaid takistusi sh rõdupiirdeid ületama? Lõpetuseks lisage milline on teie elu täna. Meil oleks huvitav teada, kas peale kooli lõpetamist töötate/töötasite õpitud erialal, lõite koos ühise ettevõtte vms.

Loole lisage juurde:

• ühine pilt – võib olla pulmapilt või lihtsalt pilt, kus olete koos;
  • lõpetamise aasta ja eriala;
  • naise neiupõlvenimi;
  • mõni põnev pilt, kiri või meenutus, mis on teie armastuslooga seotud.

Kui tead, et sinu vanavanemad või keegi sugulastest, kes ei ole täna enam meiega, leidis oma õnne aianduskoolis õppides/töötades, siis kirjuta lugu üles oma mälestuste põhjal.

Armastuslood saatke aadressil armastus@aianduskool.ee. Samalt e-maililt on võimalik saada ka vastuseid, kui tekib täiendavad küsimusi või näiteks kui vajate abi loo kirja panemisel.

Raamatu koostaja jätab õiguse teha tekstis keelelisi ja grammatilisi parandusi ning täiendusi. Kõik muudatused arutatakse loo autoriga läbi.

Armastuslugusid ootame kuni 31. detsembrini 2022.

Raamatu koostajate nimel: Liisi Kont, aianduskooli vilistlane ja puuviljanduse õpetaja