Aasta õpilase ja aasta töötaja kandidaatide esitamine ja valimine.

Aasta õpilase ja aasta töötaja valimised toimuvad sel aastal 9. veebruaril seminariruumis 334. Kes ei saa hääletamiseks kohale tulla, saavad saata oma valiku aasta õpilase nimega e-posti aadressile svetlana.tund@aianduskool.ee ning aasta töötaja nimega e-posti aadressile kalle.toom@aianduskool.ee

Aasta õpilase kandidaate, nime ja lühikese põhjendusega, miks just see õpilane väärib aasta õpilase tiitlit, saab esitada e-posti aadressile: svetlana.tund@aianduskool.ee või ruumis 321 kuni 2. veebruarini 2016.

Aasta töötaja kandidaate, nime ja lühikese põhjendusega, miks just see töötaja väärib aasta töötaja tiitlit, saab esitada e-posti aadressile: kalle.toom@aianduskool.ee kuni 2. veebruarini 2016.