Aasta õpetajad selgunud

Aianduskooli aasta õpetaja 2021 tiitli pälvis maastikuehituse õpetaja Marko Laanes. Markot on iseloomustatud kui õpetajat, kelle peale võib alati kindel olla ja kellega kolleegidel on rõõm koostööd teha! Palju õnne, Marko!

Aasta õpetaja nominentidena olid üles seatud veel Katrin UurmanValdur Truija ning Arvi Lepisk. Aasta õpetaja hääletus toimus 1.- 4. juunil. Hääletada sai kogu koolipere. Tulemused tehti teatavaks õppeaasta alguse seminaril 19. augustil.

Marko Laanes – Räpina Aianduskooli aasta õpetaja 2021. Foto: Kalle Toom.

Räpina Aianduskooli saalis 25. augustil toimunud traditsioonilisel Põlvamaa õpetajate augustifoorumil tunnustati maakonna aasta haridustöötajaid. Põlvamaa aasta kutseõpetaja tiitli pälvis Räpina Aianduskooli Maarja küla õpperühma õpetaja Andres Niinemägi. Palju õnne, Andres!!!

Andrese kohta on öeldud: Andres loob enda ümber töö- ja õpikeskkonna, kus igaüks tunneb ennast erilisena. Andres on Maarja küla õpperühma au, mõistus ja südametunnistus ning me armastame teda väga palju!

Igal aastal kuulutab Haridus- ja Teadusministeerium koostöös Eesti Haridustöötajate Liiduga välja konkursid „Eestimaa õpib ja tänab” haridustöötajate tunnustamiseks. Põlvamaa aasta õpetajad valiti üleriigilise tunnustusürituse esildiste hulgast ja Põlvamaal laekus sel aastal 26 ankeeti 10 kategoorias.

Andres Niinemägi – Põlvamaa aasta kutseõpetaja 2021. Foto: Kalle Toom.