9.-12. juuli valmistutakse EuroSkills Budapest kutsemeisterlikkuse võistlusteks

Selle aasta teemaks on Green city ja Self sustainability ja võistlusalaks ette nähtud 7.1 x 4.4 m. Joonist teada ei ole ja ei saagi, teada vaid kontseptsioon ja materjalid. Selle järgi sai aianduskooli meeskonnal joonis tehtud. Treeningvõistlusele tulid kätt harjutama ka osalejad Ungari võistkonnast.
Aianduskooli proovitöö saab valmis 12. juuli õhtuks ja tutvuda saab sellega suve lõpuni. Team Estonias on tegevad jätkuvalt Markus Vainu ja Ilmar Jürisaar. Juhendajad Mairold Mänd ja Raili Laas.
Muu hulgas käis aianduskooli võistlusteks valmistumisest uudisklippi tegemas TV3.
Sponsorid: Räpina Aianduskool muidugi, Hydroseal, Gardest aianduskeskus, Parem käsi, Eesti Maastikuehitajate Liit, MKE Grupp.
Fotod: Mairold Mänd