Statsionaarsesse õppesse vastu võetud

Õpilased, kes veel ei ole kinnitanud õppima asumist, palun saatke kinnitus: vastuvott@aianduskool.ee.                                                                                          Tunniplaani leiate SIIT.

Täiendav lisainfo õppesekretär Kerli Sikaste tel 5336 3600.   

AEDNIK

AE20-41-K                                                             Kursusejuhataja: Katrin Kivistik

  1. Hallaste, Andra
  2. Kelgu, Kerli
  3. Liinak, Karmen
  4. Maalinn, Kristen
  5. Odras, Jaanus
  6. Paatsi, Gersti
  7. Riivik, Eve

 AE20-42-K                                                            Kursusejuhataja: Katrin Kivistik

  1. Beloussova, Jevgenia
  2. Merimaa, Marina
  3. Murumets, Greg-Mattias
  4. Mägi, Mariann
  5. Pärn, Pilleriin
  6. Vent, Jane

ABIAEDNIK

AA20-31-Ki (integratsioon)                            Kursusejuhataja: Katrin Kivistik

  1. Bekmuhametova, Ksenija
  2. Demidov, Artur
  3. Grinchenko, Anastasiia
  4. Kudriavtsev, Timofei
  5. Listopadskaia, Anna
  6. Minailenko, Vitalii
  7. Monogarova, Diana
  8. Nenia, Kseniia
  9. Nikolajev, Aleksei
  10. Rozhko, Olena
  11. Smoliakova, Ekaterina
  12. Sopov, Denis
  13. Svetlik, Alina
  14. Tevgal, Anželika

AA20-21-K (Maarja küla)

  1. Liiv, Mati
  2. Pissareva, Nadezda
  3. Uustallo, Mart
  4. Vasilenko, Anastassiya

FLORIST

FL20-41-K                                                           Kursusejuhataja: Irma Samoldina

  1. Eelsoo, Agnes
  2. Lääts, Triina Lii
  3. Poks, Cyrke Crystina
  4. Soosaar, Ele
  5. Tiidemäe, Marta-Paula
  6. Põrk, Eela-Marta

 FL20-42-K                                                          Kursusejuhataja: Irma Samoldina

  1. Mooses, Eneliis

MAASTIKUEHITAJA

ME20-41-K                                                            Kursusejuhataja: Katrin Kivistik

  1. Cherepanova, Veronika
  2. Jelissejenko, Genivive
  3. Klein, Fred
  4. Melliste, Greete
  5. Mäesaar, Riko
  6. Novikov, Alvar
  7. Pertel, Mart-Martin
  8. Rohtla, Christin
  9. Rätsep, Kermo
  10. Tint, Patrycia
  11. Truija, Joosep
  12. Vares, Crys
  13. Ämarik, Kaspar

 ME20-42-K                                                           Kursusejuhataja: Katrin Kivistik

  1. Gontšarov, Sergei
  2. Haasma, Gerlyn
  3. Müürsepp, Kaido
  4. Petrov, Nikolai
  5. Rahnoja, Bianca

KESKKONNAKAITSE

KK20-52-K                                                          Kursusejuhataja: Õnne Rämmann

  1. Aleksejeva, Alina
  2. Aleksejeva, Aljona
  3. Kolk, Jan-Roland
  4. Kaarlep, Kaur
  5. Keem, Katrin
  6. Mälton, Marleen
  7. Pindis, Moonika

NOOREM-MAASTIKUEHITAJA

MN20-31-T1

  1. Abina, Galina
  2. Barinova, Jelena
  3. Hlobõstina, Olga
  4. Ivanova, Margarita
  5. Jalikova, Galina
  6. Koroljov, Aleksei
  7. Magomedov, Magomed
  8. Mikhaylova, Antonina
  9. Pilipenko, Irina
  10. Sargsyan, Naira
  11. Sedova, Valeriia
  12. Sergeenkova, Vera
  13. Sirman, Kalju
  14. Smirnova, Svetlana
  15. Titova, Natalja

MN20-31-T2

  1. Egle, Julia
  2. Folomejeva, Antonina
  3. Fomina, Tatiana
  4. Izotova, Irina
  5. Jakovleva, Jelena
  6. Korzunina, Julia
  7. Kozlova, Irina
  8. Lutšezarnaja, Jelena
  9. Lyubov, Sokolova
  10. Malikov, Sergey
  11. Malikov, Vladimir
  12. Orlova, Inna
  13. Popova, Valentina
  14. Ragozina, Svetlana
  15. Solomahhina, Anastassia
  16. Tambi, Guzel

KUTSEVALIK

KV20-21-Km (Maarja küla)

  1. Aaso, Elar
  2. Kaiv, Sven
  3. Kruusla, Kalev
  4. Kull, Tanel
  5. Käsik, Mairo
  6. Pettai, Rauno
  7. Reemets, Liia-Mai
  8. Tammaru, Uno-Hendrik

KV20-21-Ku (Urvaste)

  1. Laanepõld, Iivika

Tere tulemast Räpina Aianduskooli!