XII Kutsekoolide suvepäevad 28.-30. mail Kurgjärvel

Eelmisel nädalal toimusid Räpina Aianduskooli eestvedamisel järjekorras juba 12. Kutseõppeasutuste suvepäevad Kurgjärvel.

Räpina Aianduskooli võistkond naases kutsekoolide suvepäevadelt Kurgjärvel auhinnalise teise kohaga. Juba mitmendat aastat jõudis RAK-i võistkond esikolmikusse: 2011 – I koht, 2012 – II koht, 2014 – II koht, 2015 – II koht). Suvepäevadest võttis osa 15 kutsekooli üle Eesti.

RAK-i suvepäevade võistkonda kuulusid õpilased Erik Rüütel, Urmas Mürksepp, Janek Press, Margit Vasser, Ragne Nazimov, Carola Künnapas. Õpilasi juhendasid õpetajad Svetlana Tund ja Katrin Kivistik.

RAK-i võistkond sai esimese koha korvpalli vabavisetes, teise koha viktoriinis, playback shows – Hard Rock Hallelujah, pimevõrkpallis, orienteerumises, saapaviskes ning kolmanda koha teatevõistluses.

Kutsekoolide suvepäevad võitis Tartu Kutsehariduskeskus, kolmandale kohale tuli Viljandi Kutseõppekeskus. Palju õnne kõigile võitjatele!

Järgmisel aastal korraldab suvepäevad Tartu Kutsehariduskeskus.