Värvilise pitsi kasutamine käsitöötoodete kaunistamiseks ja valmistamiseks

EL_Sotsiaalfond_horisontaalne

NB!   REGISTREERUMINE LÕPPENUD!

Koht: Räpina Aianduskool, Aianduse 6, Räpina
Aeg: 26.09. – 11.10.2020  Õppepäevad toimuvad: L-P, 26. – 27.sept. ja L-P, 10. – 11.oktoobril kell 9.00 – 17.45 (õppepäeva pikkus 10ak.tundi).
Maht: 45 ak tundi (40 kontakttundi)

Koolitaja: Ulve Kangro

Koolituse sihtgrupiks on erialase tasemehariduseta täiskasvanud, keskhariduseta täiskasvanud ja aegunud oskustega elanikkond üle 50,  oskuskäsitöö valdkonnas tegutsevad inimesed, kes vajavad oma toodangu mitmekesistamiseks, atraktiivsemaks muutmiseks ning müügiks ettevalmistamiseks täiendavaid oskusi. Koolituse alustamiseks ja edukaks läbimiseks peaks koolitusele tulijal olemas olema algteadmised heegeldamisest ning ta ei õpi kutseõppeasutuses, rakenduskõrgkoolis ega ülikoolis tasemeõppes.

Koolituse läbinu:

• Valdab ja valmistab värvilisest pitsist  (seto, muhu ja kihnu) või nendega  kaunistatud  turundamisvalmis toote.
  • Oskab leida toodetele sobivat turgu, tõhusat reklaamikanalit.
  • Oskab arvutada toote hinda ja näha müügiriske.

Pildiotsingu seto pits tulemus       Seotud kujutis
Seto pits                                                     Kihnu pits

Pildid on illustratiivsed!

Hind: Osalejale tasuta, rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi ja Eesti riigi vahenditest tegevuse „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine” raames haridus- ja teadusministri 27.12.2019 käskkirja nr 1.1-2/19/346 alusel.

Kursusel osaleja isikuandmete kogumise aluseks on haridus- ja teadusministri määrused 18.09.2013.nr.33 ja 19.06.2015 nr.27. Kursusel osalemise avalduse esitamisega (nii veebivormi kui ka suuliselt kohapeal, telefoni ja e-posti teel) kinnitate, et lubate enda andmeid, mis on käesoleva kursuse käigus kogutud, edastada Haridusministeeriumile statistika tegemiseks ja kasutada tagasisideküsitluste läbiviimiseks.

NB! Alloleva registreerimisvormi täitmise ja edastamisega kinnitate, et olete tutvunud kursuse õppekava ja täienduskoolituse õppekorraldusega https://www.aianduskool.ee/taienduskoolitus/taiend-oppekorraldus/

Kursusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, sest kohtade arv on piiratud. Registreerimine kursusele lõpetatakse 3 tööpäeva enne koolituse algust või õppegrupi täitumisel. Lisainfo tel: 796 1549; 5346 1209 või koolitus@aianduskool.ee Grupi mittetäitumisel jätab Räpina Aianduskool endale õiguse kursuse alguse edasi lükkamiseks.

Osaleja nimi *
Elukoha aadress *
Põhjendus ja lisainfo *
Kõrgeim omandatud hariduse tase *
Emakeel *
Tööga hõivatus *
Õpin hetkel
Olen tutvunud täienduskoolituse õppekorralduse ja kursuse õppekavaga *
Käesolevaga kinnitan, et luban enda andmeid, mis on käesoleva kursuse käigus kogutud, edastada Statistikaametile ja kasutada tagasisideküsitluste läbiviimiseks *

Registreerumisvormi edastamine ei garanteeri kohta õppegrupis. Õppegrupi moodustamisel eelistab komisjon sihtgruppi kuulujaid.