Vaba aeg

Õpilastel on koolis võimalik tegeleda spordiga, osaleda huviringides ja õpilasomavalitsuse töös. Koolil on võimla, kus õhtuti tegutsevad spordiringid, kõikides õpilaskodudes on jõusaalid. Õpilastel on soovi korral võimalus osaleda Räpina Valla Kultuurikeskuse isetegevusringides ning õppida Räpina Muusikakoolis.

Täpsemat infot huviringide kohta annab raamatukoguhoidja Külli Nõmmistu kulli.nommistu@aianduskool.ee.

HUVIRINGID

Matemaatikaring. Kolmapäeviti kell 17.00, ruumis 311. Juhendaja Valdur Truija. Alates 5. oktoobrist.

Nutiring. Päev kokkuleppel juhendajaga, kell 16.00, ruumis 318. Juhendaja Katrin Uurman. Alates 6. oktoobrist.

Vitraaž. Neljapäeviti kell 17.00, klassis 102. Juhendaja Indrek Kaeli.

Stuudiofoto. Päev kokkuleppel juhendajaga, klassis 102. Juhendaja Indrek Kaeli.

Ettevõtlusring. Neljapäeviti kell 16.00, klassis 401. Juhendaja Tiiu Ruuspõld. Alates 6. oktoobrist.

Praktilise psühholoogia ring. Päev kokkuleppel juhendajaga, raamatukogus. Juhendaja Ülle Viksi.

Võrkpalli treening. Esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 17.00–19.00 võimlas. Juhendaja Valdur Truija. Alates 3. oktoobrist.

Tennis. Kolmapäeviti kell 17.00–19.00 ja reedeti kell 14.00–16.00 võimlas. Juhendaja Aleksei Nikolajev. Alates 5. oktoobrist.

SPORTIMISVÕIMALUSED

Jõusaal koolimajas, ruum 125 – kasutuses kõikidele õpilastele, sh sessioonõpe. E-R 8:00 – 20:00.

Jõusaal Nooruse ja Sireli õpilaskodus – võtme jagamine ja info  kasvatajate kaudu.

Lauatennis koolimajas, ruum 124  – kõikidele õpilastele E-R 8:00 – 20:00.

Lumeperioodil suuskade laenutamine koolimajas ruum 109.

Korv- ja võrkpallid laenutamiseks koolimajas ruumis 124 ning õpilaskodudes.

Spordiinventari kasutamine ja laenutamine on tasuta!

Räpina Loomemaja

Räpina Muusikakool

Kontakt: 799 9530, muusikakool@rapina.ee
Erialad: klaver, akordion, lõõtspill, flööt, plokkflööt, klarnet, saksofon, trompet, kornet, tromboon, tuuba, kitarr, basskitarr, kontrabass, viiul, laul.
Põhi-, vaba- ja üldkultuuriline õpe kuni 26-aastastele noortele.