Räpina Aianduskool osaleb Keskkonnakäpp 2016 konkursil

Keskkonnakäpa konkurss on keskkonnasõbraliku haridustegevuse tunnustus. Selle tunnustusega soovitakse tõsta esile kõiki, kes on jätnud oma positiivse jälje mõne keskkonnateadliku algatusega või panustanud keskkonnasõbraliku haridustegevuse edendamisse. Esmakordselt jagati Keskkonnakäpa auhindu 2014. aastal.

Räpina Aianduskooli “Sõbrapäeva tomatiprojekt” pälvis tunnustuse Keskkonnakäpp 2014  kategooriates „Kogukonna kaasaja“ ja „Rahva lemmik“.
Taimeprojekt “1000 sõpra” pälvis tunnustuse Keskkonnakäpp 2015 kategoorias „Tark tarbija“.

Käesoleval, 2016. aastal on Räpina Aianduskool konkursil Keskkonnakäpp 2016 koolide kategoorias esindatud kahe projektiga: taimekasvatusprojekt “Maasikasõbrad” ja “Kõrvitsapäev“.

Tule hääletama!
Keskkonnakäpp 2016 kandidaadid sihtrühmade kaupa on Keskkonnakäpa kodulehel http://keskkonnakapp.ee/node/51.
Iga kandidaadi tutvustuse lõpus on Facebooki “like” märk, mille kaudu saad oma hääle anda. Tule ja vali oma lemmik!
Oma lemmikule saab hääle anda 8. maini.