Räpina Aianduskoolile kutsekoolide suvepäevadelt II koht

26.- 28. maini toimusid Tartumaa tervisepordikeskuses kutsekoolide 8. suvepäevad, kus sel aastal osales rekordarv  kutseõppeasutusi – kokku 16 kooli: Tartu Kutsehariduskeskus, Tartu Kunstikool, Tallinna Tööstushariduskeskus, Valgamaa Kutseõppekeskus, Rakvere Ametikool, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus, Viljandi  Kutseõppekeskus, Räpina Aianduskool,  Tallinna Ehituskool, Luua Metsanduskool,  Tallinna Polütehnikum,  Võrumaa Kutsehariduskeskus, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool, Narva Kutseõppekeskus, Tallinna Teeninduskool ja Haapsalu Kutsehariduskeskus.

Seekordsed kutsekoolide suvepäevad korraldas Tartu Kutsehariduskeskus, kes oli võidukas nii 2014. kui ka 2015. aastal. Kolme päeva jooksul toimusid nii sportlikud võistlused kui ka loovust, meeskonnatööd ja teadmisi nõudvad mõõduvõtmised.

Räpina Aianduskooli esindus saavutas üldkokkuvõttes Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli järel II koha.  III koha pälvis Tartu Kutsehariduskeskus.
Kutsekoolide hulgas parimaid tulemusi näitasime mobiiliorienteerumises (I koht) ja teatevõistluses (I koht). Pimevõrkpallis saavutasime III koha.

Räpina Aianduskooli esindasid Rebecka Herzmann, Karolid Lood, Häly Raidla, Alexandra Kibuvits, Erik Rüütel, Egert Aug, Kris Käos, Riimo Rogenbaum, Martin Kivirand ning juhendaja õpetaja Heini Lumpre.

Palju õnne võitjatele ja aitäh suvepäevade korraldajatele!  🙂