Õppekorraldus

Õppetöögraafik 2017/2018 õa

Tundide toimumise ajad

Õppesekretär Maarja Sõukand vormistab õpilaspileteid, väljastab tõendeid (ruum 237, maarja.soukand@aianduskool.ee, tel 5336 3600).

Sessioonõppe (mittestatsionaarse õppe) juhataja: Karin Kask (ruum 242, karin.kask@aianduskool.ee, tel 5333 2300).

Statsionaarse õppe kursuste juhatajad: Katrin Kivistik (maastikuehituse ja aianduse eriala, katrin.kivistik@aianduskool.ee, ), Irma Samoldina (floristika eriala, irma.samoldina@aianduskool.ee), Õnne Rämmann (keskkonnakaitse eriala, onne.rammann@aianduskool.ee)

Praktikakorraldaja: Kadi Koosapoeg (ruum 303, kadi.koosapoeg@aianduskool.ee, tel 5333 4820).
Erasmus+ projekti raames toimuvate õpirännete (praktika) korraldamisega tegeleb projektijuht Janely Org (ruum 335, janely.org@aianduskool.ee).

Paljundada, printida ja skanneerida saab raamatukogus (ruum 235), A3 suurusega materjale saab printida ja paljundada õpetajate toas (ruum 306).

Arvutiklass 307 on õpilastele avatud igapäevaselt kl 16-20.

Arvutitugi: Valdur Truija (arvutiklass 313, valdur.truija@aianduskool.ee; tel 5663 6162)
T 8.00 – 8.30
K 8.00 – 8.30
N 16.00 – 18.00