Mittestatsionaarsesse õppesse vastu võetud

Õpilased, kes veel ei ole kinnitatud õppima asumist, palun saatke kinnitus: vastuvott@aianduskool.ee. Täiendav lisainfo õppekorralduse kohta saabub lähiajal elektroonselt. Küsimused saavad vastuse: karin.kask@aianduskool.ee

AEDNIK

AE18-42-M1 (1. õppesessioon 10.-14. september 2018)

  1. Habicht, Katrin
  2. Harkmann, Mariann
  3. Haug, Maarja
  4. Jürjendal, Iti
  5. Kais, Kertu
  6. Kala, Terje
  7. Kalda, Mari-Liis
  8. Kannimäe, Valli
  9. Kihno, Kersti
  10. Kukk, Kaija
  11. Kägu, Urve
  12. Kängsepp, Andrus
  13. Lebedev, Juta
  14. Lips, Eve
  15. Loo, Virge
  16. Mardiste, Maire
  17. Maripuu, Maret
  18. Nurmla, Ain
  19. Nurmla, Mirjam
  20. Paas, Helen
  21. Peensoo, Brit
  22. Peensoo, Pille
  23. Pihus, Marika
  24. Pulk, Hillar
  25. Pärtna, Janne
  26. Reinula, Paul
  27. Sepp, Anette
  28. Sinikas, Nele
  29. Sirel, Kadri
  30. Tiisler, Telle
  31. Tälli, Jekaterina
  32. Viirg, Piret
  33. Viljamaa, Evelin
  34. Vinni, Juta

AE18-42-M2 (1. õppesessioon 17.-21. september 2018)

  1. Hellamaa, Merili
  2. Humal, Evelyn
  3. Kadakas, Reelika
  4. Kallas, Anu
  5. Kasela, Mariann
  6. Kasper, Katrin
  7. Kender, Elgita
  8. Kähri, Jana
  9. Liiv, Kristiina
  10. Maamägi, Kristel
  11. Mathias, Irina
  12. Milter, Kätlin
  13. Moldau, Mattias
  14. Naur, Erle
  15. Paemre, Karin
  16. Parveots, Eveli
  17. Promvalds, Ene
  18. Pählapuu, Liis
  19. Rand, Heidi
  20. Rattasep, Epp
  21. Raud, Krista
  22. Raudvere, Karina
  23. Rull, Evelin
  24. Saag, Marju
  25. Saarepera, Piia
  26. Saluveer, Emeri
  27. Sinipalu, Elisabeth
  28. Talu, Andre
  29. Talvet, Pent
  30. Tibar, Kai
  31. Tõnisson, Elo
  32. Urb, Kadri
  33. Väiko, Stiina

FLORIST

FL18-42-M1 (1. õppesessioon 17.-21. september)

  1. Eller, Raili
  2. Hodakov, Triinu
  3. Jõgar, Kaisa
  4. Kalm, Keneli
  5. Kang, Keirin
  6. Kooser, Kärt
  7. Kroon, Merli
  8. Kuusemäe, Helen
  9. Kuusma, Ave
  10. Kõiv, Karin
  11. Lohu, Enely
  12. Looga, Olga
  13. Lõhmussaar, Liivi
  14. Martinson, Silja
  15. Mõttus, Janette
  16. Ojamets, Hanna
  17. Paap, Anu
  18. Pajumäe, Kaie-Ly
  19. Prangli, Eliana
  20. Pruuli, Eva
  21. Punane, Avely
  22. Pärn, Marika
  23. Raag, Karin
  24. Saarniit, Terje
  25. Salumäe, Kaire
  26. Sarv, Marge
  27. Sõlg, Egle
  28. Tensing, Merle
  29. Toomes, Klaarika
  30. Tähemaa, Marki
  31. Vahtre, Karin
  32. Ülper, Monika

FL18-42-M2 (Tallinn) (1. õppesessioon 10.-14. september Räpinas)

  1. Afanasjeva, Jekaterina
  2. Alandi, Angela
  3. Arm, Olga
  4. Helstein, Mann
  5. Järv, Kadri
  6. Kuzmina, Ksenija
  7. Käremaa, Kadi
  8. Lilbok, Kairit
  9. Naydina, Ilona
  10. Palšina, Karina
  11. Pärn, Britta
  12. Raigo, Ivi
  13. Roos, Külli
  14. Saluvee, Maaja
  15. Sams, Kadri
  16. Šelepenkin, Aleksandr
  17. Tammemets, Tuuli
  18. Väli, Karmel

KESKKONNAKAITSE

KK18-52-M (1. õppesessioon 24.-28. september)

  1. Bendi Riina
  2. Jaansalu, Ristiina
  3. Jänes, Maarja-Liis
  4. Jürisaar, Lenna
  5. Karu, Kertrud
  6. Kobõljanskaja, Jelena
  7. Kudak, Silver
  8. Laurikainen, Liina
  9. Leer, Gerda
  10. Lupp, Martin
  11. Marga, Martin
  12. Mäeots, Airi
  13. Nurk, Mirko
  14. Poderat, Ketly
  15. Saamer, Agnes
  16. Tarn, Biana
  17. Tõnissoo, Angelika
  18. Vaitovski, Lenno
  19. Valdna, Mihkel
  20. Valtseva, Jekaterina

MAASTIKUEHITAJA

ME18-42-M1 (1. õppesessioon 17.-21. september 2018)

  1. Donus, Artjom
  2. Eelmäe, Andro
  3. Eskel, Mati
  4. Ester, Evelin
  5. Fuchs, Margit
  6. Ige, Anne
  7. Kais, Kertu
  8. Kajari, Jelena
  9. Kala, Mihkel
  10. Kolts, Rando
  11. Koppa, Liina
  12. Kuusik, Karmen
  13. Kuusk, Liisi
  14. Kõiveer, Age
  15. Kängsepp, Kristo
  16. Luik, Rain
  17. Meekler, Kaili
  18. Midri, Maire
  19. Mücker, Liisi
  20. Müür, Mari
  21. Nikitin, Maigi
  22. Pettai, Kadri
  23. Piil, Katherina
  24. Puidak, Kalev
  25. Pukk, Triin
  26. Savason, Aneta
  27. Sommer, Mario
  28. Tamm, Kadri
  29. Tappo, Marilin
  30. Tigane, Ingrid
  31. Tiitsaar, Nete
  32. Vaarask, Deina
  33. Valjala-Linde, Age

ME18-42-M2 (1. õppesessioon 24.-28. september 2018)

  1. Demidova, Birgit
  2. Jaanus, Kristel
  3. Jemeljanova, Marianna
  4. Jäämets, Taivo
  5. Kase, Kardo
  6. Kopot, Olga
  7. Kuslap, Polina
  8. Kõiv, Sirje
  9. Lepik, Kristiina
  10. Leppsoo, Riho
  11. Lilander, Kristi
  12. Mardim, Eva
  13. Männiste, Elvira
  14. Paeste, Kaido
  15. Pulk, Hillar
  16. Raid, Mareliis
  17. Rammul, Mati
  18. Riso, Melissa
  19. Rästas, Kaire
  20. Sarapu, Tuuli
  21. Schmidt, Lenna
  22. Schönberg, Kairi
  23. Soome, Signe
  24. Strihhartšuk, Larissa
  25. Suss, Merle
  26. Talpsepp, Heili
  27. Tereping, Jelena
  28. Tomberg, Anneli
  29. Vahenurm, Tanel
  30. Vanamb, Piret

TEKSTIILKÄSITÖÖ

TK18-42-M1 (1. õppesessioon 10.-14. september 2018)

  1. Aktšurina, Tatjana
  2. Kasemets, Marit
  3. Martinson, Silja
  4. Must, Angela
  5. Must, Anna
  6. Oper, Ulvi
  7. Palo-Juhkam, Kadri
  8. Peetsmann, Heli
  9. Poska, Anneli
  10. Saar, Triin
  11. Sohar, Kadri
  12. Tammemägi, Lisett Marleen
  13. Teder, Sirje

Ootele: Sing, Katrin

TK18-42-M2 (1. õppesessioon 17.-21. september 2018)

  1. Jaama, Küllike
  2. Jõesaar, Kristi
  3. Jääger, Merle
  4. Karu, Anneli
  5. Kerge, Anneli
  6. Kuusik, Küllike
  7. Laane, Tiiu
  8. Mäesalu, Liane
  9. Mänd, Külli
  10. Pauskar, Ülle
  11. Ploom, Piret
  12. Ojaloo, Liis
  13. Tenno, Kristi

Õppetöögraafiku leiate kodulehelt Õpilasele-Õppekorraldus-Õppetöögraafik 2018/2019.õa

Tere tulemast Räpina Aianduskooli!