Maarja küla õpperühma vastuvõtt

2024. aasta sügisel avame Räpina Aianduskool Maarja küla õpperühmas valikuaasta kursuse põhikooli toimetuleku õppekava järgi lõpetanud noortele. Kursuse mahuks on 60 EKAPit.
Pakume võimalust tutvuda lähemalt abiaedniku kutsetega ning koostame aasta jooksul karjääriplaani.
Pärast valikaasta sooritamist on võimalik jätkata õpinguid Räpina Aianduskoolis abiaednik tase 2 õppekava alusel.

Sisseastumisavaldusi võtame vastu alates 1. aprillist 2024.

Sisseastumiseks vajalikud dokumendid:

Dokumendid võib esitada:

Dokumentide vastuvõtt kohapeal E-R kell 9.00-15.00 (kab 237).

EELKUTSEÕPE

Maarja küla õpperühma õpilaskandidaate kutsume eelkutseõppe laagritesse Maarja külla 8.-11. juuli või 12.-15. august 2024. Eelkutseõppe käigus sooritab õpilaskandidaat osalise töövõime hindamise testi ning töötab aias koos vanemate kursuste õpilastega. Laager toimub Maarja külas, elatakse telkides. Otsus õppima asumise kohta tehakse hiljemalt 15. augustiks.

Kontakt: Haimar Sokk, Maarja küla õpperühma õppejuht
haimar.sokk@aianduskool.ee; 5637 3016.
Kohtumiseni Maarja Külas!

Maarja küla õpperühma tegemisi tutvustav video: