Lahtiste uste päev

Hea huviline!

Räpina Aianduskooli Maarja Küla õpperühma lahtiste uste päev toimub Maarja Külas

kolmapäeval, 18. aprillil 2018. aastal kell 10.00 – 13.00.

Kutsume osalema põhikooli toimetulekukooli õppekava alusel lõpetanud (või kevadel lõpetavaid) noori, nende lapsevanemaid või hooldajaid ning koolide ja kohalike omavalitsuste esindajaid ning teisi huvilisi. Selle aasta esimesel septembril alustame uue õpperühmaga, kuhu ootame 8 uut õpilast.
ÕPPEKAVA: aiandus, võimalik taotleda abiaednik tase 2 kutset, ning istutaja tase 2 ja aiakultuuride hooldaja tase kaks osakutseid.

ÕPPEAEG: 3 aastat

PÄEVAKAVA:

10.00 – 10.20 Õppeprogrammi ja eluolu lühitutvustus – Räpina Aianduskooli Maarja Küla õpperühma õppejuht Huko Laanoja
10.30 – 11.30 Ringkäik, kohapeal kursuste külastamine
11.45 – 13.00 Küsimused-vastused, kohapeal ka õpilaskodu esindajad.

Õpilaskandidaate kutsume eelkutseõppe laagritesse 2. – 5. juuli või 23 – 26. juulil 2018. Eelkutseõppe käigus sooritab õpilaskandidaat osalise töövõime hindamise testi ning töötab aias koos vanemate kursuste õpilastega. Laager toimub Maarja külas, elatakse telkides.

Otsus õppima asumise kohta tehakse 21. augustil.

Kohtumiseni Maarja Külas!
Huko Laanoja