Kutsevõistlused

Noor Meister 2017
*Noor Maastikuehitaja 2017
I koht – Markus Vainu ja Kätlin Kiima

*Noor Aednik 2017
II koht – Reta Poolak ja Heli Poikalainen
III koht – Jegor Dejev ja Paula Lenk

*Noor Florist 2017
I koht – Mari Merilaid Metsnik
III koht – Maris Paas
5. koht Maarja Haas

Taitaja 2017  Soome, Helsinki  15.-18.05.2017
võistleb Mairold Mänd (maastikuehitaja)

* * *

Noor Meister 2016

* Noor Maastikuehitaja 2016
II koht –  Meriliis Kull ja Evelin Mets
III koht –
Argo Ainjärv ja Kris Käos
*Noor Aednik 2016
I koht – Marian Põldmets ja Jaan Tanvel
III koht – Reta Poolak ja Birgit Kahur
Võistluse kohta loe siit

Taitaja 2016  Soome, Seinäjoki  10.-12.02.2016
I koht – Erik Rüütel ( maastikuehitaja)
4. koht – Brigitta Allemann  (florist)

Euroopa nooraednike võistlus Belgia, 22.-27.08.2016
Võistlesid Kaili Komp (aednik, 1. kursus), Riimo Rogenbaum (maastikuehitaja, 1. kursus) ja Argo Ainjärv (maastikuehitaja, 3. kursus).

EuroSkills 2016 Rootsi, Göteborg   1.-3.12.2016
5. koht ja meisterlikkuse medal – maastikuehitajad Erik Rüütel ja Mairold Mänd
10. koht – florist Brigitta Allemann

Noor Florist 2016  Tallinn, Salme Kultuurikeskus 23.09.2016
Lilleseade lahtised Eesti Meistrivõistlused “Florist Cup 2016”  22.-23.09.2016
I koht – Maris Paas ja Mari Merileid Metsnik
II koht – Kerli Kaur ja Sandra Kuusmaa

* * *

Noor Meister 2015
* Noor Maastikuehitaja 2015
I koht –  Mairold Mänd ja Erik Rüütel
III koht –  Kris Käos ja Argo Ainjärv
* Noor Florist 2015
I koht –  Brigitta Allemann ja Jane Sidron
II koht –  Ruslana Bogoslavskaja ja Ksenija Bibikova 
* Noor Aednik 2015
I koht – Karl Matteus Nemliher ja Liisi Kont
II koht –  Regina Müür ja Marian Põldmets

* * *

Noor Meister 2014
* Noor Maastikuehitaja 2014
II koht –  Kristjan Freirik ja Mairold Mänd
* Noor Florist 2014
II koht –  Brigitta Allemann ja Jane Sidron
* Noor Aednik 2014
I koht – Enely Lohu
II koht – Andres Vaarend

EuroSkills 2014
Prantsusmaa, Lille
7. koht – floristid Moonika Tohvri ja Merlin Vaher

Euroopa nooraednike võistlus 2014 Šveitsis
meeskondlik 7. koht – Enely Lohu, Leegi Põder, Kristjan Freirik

* * *

Noor Meister 2013
* Noor Maastikuehitaja 2013
I koht –  Martin Sakk ja Martik Kivirand
* Noor Florist 2013
II koht –  Ketlin Ilumets ja Kadi Kirotar
III koht – Teele Kallas ja Janne Parts
* Noor Aednik 2013
I koht – Kaidi Kask
II koht – Leegi Põder

WorldSkills 2013
Saksamaa, Leipzig
13. koht – florist Moonika Tohvri

Euroopa nooraednike võistlus 2013 Brüsselis
meeskondlik 13. koht

* * *

Noor Meister 2012
* Noor Aednik 2012
I koht – Martin Kivirand
II koht – Sergei Tokar
III koht –  Elen Kurvits