Kontakt

Räpina Aianduskool

Pargi 32, Räpina
Põlvamaa 64505
reg nr 70002420

e-post: kool@aianduskool.ee
e-arved: aianduskool@arved.ee

direktor Kalle Toom, kalle.toom@aianduskool.ee, tel: 526 7774
õppedirektor Liina Palu, liina.palu@aianduskool.ee, tel: 7961 159, 5303 5142
haldusdirektor Jano Narvik, jano.narvik@aianduskool.ee, tel: 529 1650
finantsjuht Elle Häidkind, elle.haidkind@aianduskool.ee, tel: 796 1367
õppesekretär Maarja Sõukand, maarja.soukand@aianduskool.ee, tel: 796 1397, 5336 3600
sessioonõppe juhataja Karin Kask, karin.kask@aianduskool.ee 796 1157, 5333 2300
personalispetsialist Anneli Hirmo, anneli.hirmo@aianduskool.ee 796 1558, 516 6834
infospetsialist Lüüli Kiik, luuli.kiik@aianduskool.ee,tel: 5626 9222
täiendkoolituse metoodik Eda Gross, eda.gross@aianduskool.ee, tel: 796 1549, 5346 1209