(S)oktoobrikuus…

Koolimaja esine istutusala ,park ja aed on erinevate värvide meelevallas-kukerpuude punased, kollased, rohelised lehed säravad üksteise võidu, neile sekundeerivad vahtrad oma küllusliku värvipaletiga, kikkapuud leegitseva lehestiku ning kõik teised puud-põõsad oma kuldkollaste, heleroheliste ja kirju-mirjude lehtedega.  Mandžuuria aprikoosipuugi on endale juba sügiskleidi selga saanud.

Aias on võimalik osta suurt valikut viljapuid ja marjapõõsaid, et soovijatel oleks võimalik järgnevatel aastatel ka oma aiast maitsvaid aiasaaduseid noppida-süüa ja hoidistada.

Roosikaare juures õitsevad  veel sügislilled  .

Kellel võimalik, tulge ise kohale ja nautige neid  sügisvärve, okstel müravaid või talvevarusid korjavaid oravaid, sahistage kuldses lehevaibas, ka väike hoovihmasabin kuulub asja juurde 🙂

Päikest!

pargiaednik Ille