Aianduskooli õpilased kutsevõistlustel taas edukad

Maikuu kaheksateistkümnes päev andis taas võimaluse rõõmustada aianduskooli õpilaste edu üle kutsevõistlustel.

Türi lillelaada raames toimunud Noor Aednik 2018 kutsevõistlusel võtsid aianduskooli aedniku eriala õpilased Jaano Oras, Jegor Dejev ja Paula Lenk mõõtu konkurendiga Kopli Ametikoolist ning välisvõistlejatega Rumeeniast, Serbiast, Ungarist ja Saksamaalt. Võistluse tulemused on meie jaoks vägagi rõõmustavad:

I koht Jaano Oras
II koht Paula Lenk
III koht Jegor Dejev

Noor Aednik 2018 esikolmik: Paula Lenk, Jaano Oras, Jegor Dejev
Foto: kutseharidus.ee

Noor Aednik 2018 pildigalerii

Mõned tunnid enne Noore Aedniku tulemuste selgumist võisime rõõmustada maastikuehitaja eriala teise kursuse õpilase Markus Vainu tubli saavutuse üle Soomes Tamperes toimunud kutsevõistlusel Taitaja 2018. Eestis Noorel Meistril parimaks maastikuehitajaks pärjatud Markus saavutas Soome kutsemeistrivõistluse finaalis 2. koha, kusjuures vahe esimese kohaga oli vaid 0,1 punkti. Esimesele kohale tuli Soome Euroskillsi võistleja Veiko Tahvanainen.

Markus Vainu
Foto: Mairold Mänd

Õnnitlused, au ja kiitus aianduskooli tublidele õpilastele ning nende juhendajatele! Oleme teie üle uhked.

Viiteid mujalt:
Tänavune parim noor aednik on Jaano Oras Räpina Aianduskoolist
Parimad noored aednikud sirguvad Räpina aianduskoolist