Aasta töötaja ja aasta õpilane 2017

Läinud neljapäeval, 22. veebruaril, toimunud pidulikul EV 100 aktusel kuulutati välja järjekordsed Räpina Aianduskooli aasta töötaja ja aasta õpilase tiitli pälvijad.

Aasta töötaja nominentideks olid personalispetsialist Anneli Hirmo, haridustehnoloog ja õpetaja Katrin Uurman, projektijuht Janely Org ning õpetaja ja tehnik Aivo Pedosk. Aasta õpilaste kandidaatideks olid seatud Ragne Nazimov ME16-42-K, Kersti Sagim ME16-42-K, Häly Raidla ME15-41-K ning Jaano Oras AE15-41-K. Hääletusel said osaleda kõik, nii õpilased kui töötajad.

Hääletuse tulemusel kuulutati aasta töötaja 2017 laureaadiks Aivo Pedosk. Aasta õpilaseks 2017 hääletati Jaano Oras.

Palavad õnnesoovid kogu koolipere poolt!

Intervjuud aasta töötajate ja aasta õpilase kandidaatidega kooli ajalehes.

Aasta töötaja 2017 Aivo Pedosk (keskel). Vasakul Anneli Hirmo, paremal Janely Org

Aasta õpilane 2017 Jaano Oras (keskel). Vasakul Ragne Nazimov, paremal Kersti Sagim.